Sposób na długie zimowe wieczory

sposób na długie zimowe wieczory

Długie zimowe wieczory to doskonały moment na wspólną zabawę z dziećmi. Tylko jak tu mieć siłę na zabawę po całym ciężkim dniu pracy? Nie zawsze mamy energię na planszówki, budowanie z klocków lego, czy nawet czytanie książek. Wtedy z odsieczą przychodzi telewizja. Nie ma w tym nic złego, aby od czasu do czasu pooglądać wspólnie z dziećmi ulubione filmy, bajki, czy nawet programy przyrodnicze i edukacyjne.

Rodzinne seanse filmowe to doskonały sposób na rozrywkę dla całej rodziny. Rodzice chętnie odpoczną, a dzieci wtulone w mamę i w tatę obejrzą zmagania swoich ulubionych bohaterów i przeniosą się do zdumiewającego świata pełnego tajemnic. Fajnie jest usiąść na wygodnej kanapie i zanurzyć się w telewizyjnej magii. A jeśli oglądanie filmów w domu, to tylko z kinem domowym. Jeśli kino domowe to tylko z dobrej jakości amplitunerem. Amplituner to takie małe centrum dowodzenia ;). Jest połączeniem wielokanałowego wzmacniacza dźwięku oraz odbiornika radiowego. Wzmacnia sygnały pochodzące z różnych źródeł takich jak np. odtwarzacz DVD, Blu-ray, odtwarzacz CD, mp-3, konsola do gier i przekazuje je dalej do kolumn głośnikowych. Przy tym dekoduje wielokanałowe ścieżki dźwiękowe towarzyszące filmom zapisanym na DVD i Blu-ray. Dodatkowo spełnia też funkcję odbiornika radiowego.

Jak już oglądać to z doskonałej jakości obrazem i dźwiękiem, którą zapewni przyzwoite kino domowe i dobrej jakości amplituner. Nie trzeba być audiofilem, by odczuć różnicę. A jak dorzucimy do tego jeszcze popcorn, dzieci poczują się jak w kinie 😉